Aktualności Dodano: 27 maja 2020

Centrum Uśmiechu - Mini Koncert - Dzień Dziecka

Data rozpoczęcia: 2020-06-01
Data zakonczenia: 2020-06-01

 

Centrum Uśmiechu - Mini Koncert

Dzień Dziecka

 

Koncert w sielskim klimacie.

 

>>> koncert Link <<<

 

 

FABRYKA HITÓW DLA DZIECI!

Wcale nie tak dawno temu, bo w 2002 roku, nie za górami ani lasami, lecz tu - w Polsce - powstał zespół, którego hity takie jak "Gruszka" czy "Olimpaida w Jarzynowie" śpiewają dzieci w całym kraju.
W swoim dorobku mamy kilka programów estradowych: "W krainie Brzechwy i Tuwima", "Fruktaki zdrowia smaki", "Na zimowy czas", "Bezpiecznie na drodze" oraz najnowszy "Owocowo i sportowo".

Nasze bogate doświadczenie artystyczne: 6. płyt ("Na straganie Pana Brzechwy","Lokomotywa Pana Tuwima", "Rozśpiewane Bajki Brzechwy i Tuwima", "Centrum Uśmiechu dla dzieci", " Fruktaki", "Centrum Uśmiechu na każdy dzień"), nakręciliśmy 10. teledysków, a nasze utwory znajdują się na wielu składankach płytowych dla dzieci. Można nas słuchać w Spotify oraz oglądać teledyski m.in w telewizji Mini Mini czy ABC. Występowaliśmy na największych i najważniejszych wydarzeniach w naszym kraju, m.in: Trasa Lata z Radiem, Mamy Maj z Radiem Zet, Złote Przeboje na Wakacjach, a także w Sali Kongresowej, na deskach Amfiteatru w Opolu czy w Klubie Stodoła.