Aktualności Dodano: 29 września 2021

Zapraszamy do "Outdoor Cinema", m.in. najnowszy James Bond.

Data rozpoczęcia: 2021-10-07
Data zakonczenia: 2021-10-07

W czwartek, 7 października Profesjonalne kino objazdowe w Kościańskim Ośrodku Kultury.

Filmowe nowości i kinowe hity - nie możesz tego przegapić.

 

 

 

W REPERTUARZE:

 

„Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” - godz. 14:00

Dramat/ Wojenny/ Biograficzny, czas trwania: 92 min.

Oficjalna produkcja uroczystości beatyfikacyjnych kard. Wyszyńskiego oraz matki Róży Czackiej. Spektakularna filmowa realizacja opowiadająca nieznane szerszej publiczności losy wojenne księdza porucznika Stefana Wyszyńskiego – przyszłego Prymasa Polski. Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, który niedawno został mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Wszyscy znają go tam pod pseudonimem „Radwan III”. Wojenna rzeczywistość jest dla ks. Wyszyńskiego kuźnią charakteru, walką o nadzieję i miłość, szczególnie wobec nieprzyjaciół. Jak w wojennej codzienności mamy wybaczać – pyta bohater, zwracając się do Źródła swego powołania. W czasie krytycznych sytuacji takich jak rewizja szpitala przez oddziały SS czy podczas łapanki, Wyszyński staje w obliczu próby. Stara się dzielnie wspierać swoich kompanów, dodając im nadziei. W tytułowej roli w filmie wystąpił Ksawery Szlenkier, któremu na dużym ekranie partnerują m.in: Ida Nowakowska, Marcin Kwaśny, Adam Fidusiewicz, Agnieszka Kawiorska, Lech Dyblik oraz Małgorzata Kożuchowska jako Matka Róża Czacka.

 

 

 

„Psi Patrol: Film” - godz. 16:00

Familijny/ Komedia, czas trwania: 86 min.

Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu „Psi patrol”. Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz - zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły - wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.

 

 

„Mistrz” - godz. 18:00

Dramat/ Biograficzny, czas trwania: 91 min.

Historia legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo.

 

 

 

„Nie czas umierać” - godz. 20:00

Akcja/ Sensacyjny, czas trwania: 163 min.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

 

 

 

Zamów bilety na stronie idedokina.pl lub w kasie kina (Kasa kina czynna w dniu przyjazdu kina).

 

Ceny biletów:
18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)


W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Na sali kinowej dostępne będzie 50% miejsc.
Seanse w sali widowiskowej KOK.

 

 

WAŻNE WYTYCZNE PANDEMICZNE

 1. Wszyscy nasi pracownicy przez cały czas nosić będą strój zasłaniający nos i usta
 2. Wozimy ze sobą podajniki z płynem do dezynfekcji rąk
 3. Szczegółowy regulamin dla widzów:
  - widzowie nie mogą mieć więcej niż 37 stopni Celsjuszaaby uczestniczyć w pokazach,
  - będą musieli też zasłonić usta i nos na sali
  - i zdezynfekować dłonie przed wejściem do Domu Kultury
 4. Bilety będą sprzedawane na 75% miejsc na sali
 5. Odstępy między seansami będą dłuższe, abyśmy zdążyli nie tylko sprzątnąć salę, ale również ją zdezynfekować i wywietrzyć